Upravit stránku
Ušetřete náklady na pohonné hmoty až o 50% oproti ceně benzínu. Nejvhodnějším řešením je přestavba vozu na kapalný plyn LPG nebo stlačený zemní plyn CNG. V dnešní době už se jedná o naprosto bezpečnou úpravu vašeho vozu.
Náklady na pohonné hmoty bývají významnou, a tedy nevítanou položkou v našem rozpočtu. Zvažte proto možnosti, jak ušetřit až 50% nákladů na PHM oproti benzínu. Nejvhodnějším řešením je přestavba vozů na LPG nebo CNG. V dnešní době se už v žádném případě nejedná o nebezpečné řešení.

Výhody přestavby auta na plyn

  • úspora nákladů na palivo
  • možnost použití obou paliv a zvětšení dojezdu vozidla
  • tišší a měkčí chod motoru
  • ochrana životního prostředí

Ve spolupráci s naší partnerskou společností GERA s.r.o., se zabýváme úpravami osobních a dodávkových vozidel na alternativní pohon. Díky jejich dlouholetým zkušenostem s kompletním servisem přestavby aut je zaručena bezpečnost provozu a minimální časová náročnost spojená s oznámením o změně paliva na registru vozidel.

Pro přestavby vozů používáme komponenty od firem TARTARINI, BRC, LOVTEC, AG Autogas Systems a od dalších.

Komponenty TARTARINI pro přestavby na LPG
Komponenty BRC pro přestavby na LPG
Komponenty LOVTEC pro přestavby na LPG
Komponenty AG Auogas systems pro přestavby na LPG

Vyberte si z možností přestavby vozu na LPG nebo CNG

Nelze jednoznačně říct, zda je výhodnější přestavba vozu na LPG nebo CNG. Z ekologického hlediska je však stlačený zemní plyn šetrnější než propan-butan. Přestavba na LPG i CNG nemá vůbec žádný vliv na poškození motoru vozidla.

Plynové zařízení s přívodem plynu současně do sacích kanálů před sací ventily motoru

Sekvenční vstřikování plynu LPG

Díky mezinárodním testům se už navíc nemusíte obávat nesmyslných zákazů vjezdu vozidel s LPG do podzemních garáží. Bezpečnost provozu vozidel s plynem zvítězila nad vozidly s benzínem nebo naftou.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti