Upravit stránku

Podívejte se na naši společnost z trochu jiného úhlu. Natočili jsme nové video, které vás provede výrobní částí firmy. Zjistíte, jak se svařují zásobníky na LPG, co obnáší jejich kontrola a manipulace. Každý zásobník pak putuje do jedné z moderních lakoven, kde získá nadzemní zásobník povrchovou úpravu polyuretanem nebo podzemní zásobník povrchovou úpravu epoxidem.

Historie naší společnosti se začala psát již v roce 1953. Od té doby jsme ale ušli kus cesty. Náš výrobní závod sice stále stojí v Rosicích u Chrasti, avšak prošel rozsáhlou modernizací. Jen se podívejte sami!

Co je u nás nového?

Naše výrobky putují do firem a domácností po celé Evropě. Výroba se nám zkrátka nezastaví. I proto do týmu neustále sháníme spolehlivé lidi. Přibývají i výrobní prostory - naposledy to byla zbrusu nová hala k produkci autocisteren.  

Můžeme se pochlubit také modernizovanou lakovnou. Nahlédněte do ní prostřednictvím virtuální prohlídky, která odhalí, jak to v lakovně funguje.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti