Upravit stránku

1953 - to je rok, od kterého se hromadí naše zkušenosti

Aktuální nabídka firmy představuje zejména širokou nabídku zásobníků pro skladování LPG v objemech 500 až 200.000 litrů, cisternových vozidel určených k přepravě LPG, LNG a CO2 s přepravní kapacitou 3 - 26 tun a čerpacích stanic LPG. Jednotlivé výrobky jsou navrhovány a vyráběny dle požadavků evropských norem a jsou označeny značkou CE, PI, EAC, SASO a podobně.

Vznik firmy se datuje do roku 1953. Firma byla založena jako strojně-montážní závod a byla součástí velkého státního podniku. Hlavní náplň tehdejšího výrobního programu až do roku 1989 tvořila výstavba a údržba plynárenských zařízení. Hlavní část současných technických, konstrukčních a výrobních kapacit je určena pro technologie související s využitím LPG a pro výrobu tlakových nádob pro různé druhy médií do přetlaku 7,5 MPa.

55 let zkušeností v oblasti LPG

Aktuální nabídka firmy představuje zejména širokou nabídku zásobníků pro skladování LPG v objemech 500 až 250.000 litrů, cisternových vozidel určených k přepravě LPG a CO2 s přepravní kapacitou 3 - 25 tun čerpacích stanic LPG a dalších technologiíí spojených s využíváním propan-butanu. Jednotlivé výrobky jsou navrhovány a vyráběny dle požadavků příslušných států a evropských norem, pro evropský trh jsou označeny značkou CE a značkou ∏.

Firma disponuje vlastním projekčním, konstrukčním, montážním a servisním oddělením, což umožňuje nabízet zákazníkům komplexní služby ve všech oblastech aktivit firmy.

V roce 1996 byla firma organizací TÜV Cert certifikována dle norem EN ISO 9001 a vlastní zároveň řadu oprávnění, které jsou potřebné pro dodávky výrobků do zemí jako např. Německo, Polsko, Rumunsko, Slovensko, Rakousko, Maďarsko, Holandsko, Rusko, Litva, Lotyšsko, Ukrajina, Bělorusko, Kazachstán, Saudská Arábie, Švýcarsko, Norsko, apod.

historická-foto-jpg

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti