Upravit stránku

Transportní řešení pro hluboce zchlazené zkapalněné plyny

(LIN/LOX/LAR/LNG/LCO2) dusík, kyslík, argon, zemní plyn, CO2

Přeprava kryogenních kapalin

Naše společnost na základě dlouholeté spolupráce s firmou EUROTANK, která trvá již 20 let, rozšířila v roce 2020 výrobkové portfolio o cisterny a kontejnery pro přepravu hluboce zchlazených plynů. Nejedná se tedy o vlastní výrobky, ale o výrobky firmy EUROTANK GmbH ze společné skupiny VPS/EUROTANK. Na výrobky zároveň zajišťujeme servis a dodávky náhradních dílů v závodě Rosice u Chrasti.

Dle požadavků zákazníků a taktéž zejména dle konečného místa provozu cisterny jsou nádrže cisteren (vnitřní i vnější) vyráběny buď z nerezu nebo hliníku to v různých velikostech s ohledem na povolenou celkovou hmotnost soupravy (GVW).
Vnitřní produktové nádrže jsou za pomoci vnější nádrže izolovány vakuem s výbornými izolačními schopnostmi.

V rámci dodávek jsou možné různé druhy čerpadel a různé druhy výdejních systémů, které dovolují jednoduchou obsluhu a splňují požadavky na vysoký výkon. Modul pro malovýdej může být vybaven komponenty dle přání zákazníka, jako např. kryo-čerpadlem, měřidlem průtoku, výdejními hadicemi, a souvisejícím pneumatickým a hydraulickým systémem.

Cisterny se dodávají v provedení s následujícími typy armaturních skříní:

  • Armaturní skříň uprostřed návěsu z nerezu nebo hliníku s dveřmi nejčastěji typu „BUS“
  • Armaturní skříň vzadu z nerezu nebo z hliníku
  • Aerodynamická EUROTANK armaturní skříň vzadu
  • Boční skříň z nerezu nebo hliníku

Nádrže opatřené vakuovou izolací s výdejním systémem jsou dle požadavku zákazníka instalovány na podvozcích vyrobených z nerezu, hliníku nebo oceli s počtem náprav odpovídajícímu danému technickému řešení.
Podvozky samotné jsou osazovány nejčastěji nápravami výrobce SAF nebo BPW, brzdový systém je řešen kotoučovými brzdami.

Zároveň je možné dodat tato technická řešení nejen ve formě cisternových návěsů, ale i v podobě vyměnitelných nástaveb nebo kontejnerů v provedení ISO, a to v různých velikostech a dle požadavků zákazníka.

Vše zvládneme za vás. Pokud máte zájem o autocisterny CRYO a kompletní servis k nim, neváhejte nás kontaktovat. Stačí využít níže přiložený kontaktní formulář.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti