Upravit stránku

V současné době roste popularita zkapalněného zemního plynu (LNG). Naše partnerská firma EUROTANK GmbH již má víceleté zkušenosti s jejich výrobou. Proto jsme rozšířili naše výrobkové potrfolio i o tyto přepravní prostředky. Věříme, že se brzy stanou stejně tak populární jako naše cisterny pro přepravu LPG.

Fotografie, které prezentujeme jsou ukázkou již realizovaných dodávek pro významné partnery v oboru přepravy plynů. Cisternové návěsy a kontejnery prochází neustálým procesem inovace, stejně tak jak se rozvíjí celá oblast využití LNG.

Plánujete přepravovat LNG? 

Obraťte se na nás s poptávkou, rádi Vám připravíme řešení přímo na míru.

LNG, anglicky Liquefied Natural Gas, je zemní plyn ve zkapalněné formě. Tak je i přepravován, v izolovaných cisternách nejčastěji při teplotě -172°C..

O LNG se v poslední době hodně mluví především v souvislosti s energetickou bezpečností v Evropské unii, která plánuje právě zvýšením dovozu LNG částečně snížit svou závislost na dovozu zemního plynu z Ruska. Velkým průlomem bylo zpuštění LNG terminálu v polském Świnoujsciu. Celková cena terminálu na pobřeží Baltského moře přesáhla 940 milionů USD.

Pokud hledáte více detailních technických informací o cisternách na přepravu LNG, které jsou v naší nabídce, naleznete je zde.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti