Upravit stránku

Návrh, projekce, výroba

S rozšiřujícím se tlakem na snižování emisí a bojem proti klimatickým změnám jsme se také rozhodli přispět svým dílem a tím co nejlépe umíme a navrhujeme, projektujeme a vyrábíme, tedy tlakovými nádobami na vodík do tlaku 50 bar. Tyto nádoby jsou určené k přechodnému uchování vodíku při jeho výrobě elektrolýzou vody za použití elektrické energie z obnovitelných zdrojů energie, jakou jsou zejména větrné, vodní a solární elektrárny. Takto vyrobený vodík se nazývá zelený vodík.

Vodík je hodně komunikované téma a týká se zejména uchování energie a dopravy, zejména pak dálkové nákladní dopravy a autobusové dopravy. Podle plánu národní mobility by v česku do konce roku 2022 měli vzniknout 3 čerpací stanice na vodík a do roku 2030 pak 80 čerpacích stanic na vodík. V Evropě je tento trend stejný.

Tyto nádoby nabízíme nadzemní horizontální a vertikální od objemu 5 m3 do 95 m3. Dále vám jsme schopni nabídnout individuální řešení. V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit.

Další informace najdete zde:

Ukázky z realizací

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti