Upravit stránku

Za posledních 8 let došlo k výraznému nárůstu exportu našich výrobků do celého světa. Kromě Evropy se naše obchodní aktivity rozšiřují také do Afriky, Indonésie a Saudské Arábie. Export tvoří řádově  95 % naší výroby.

S rozšiřující se výrobou se samozřejmě pojí také nutnost nových prostor. Proto jsme značnou část investic směřovali především k výstavbě nových hal a pracovišť a rozšíření výrobní linky. 

Aktuální výrobní plocha je přes 9000 m2. Veškerá výroba probíhá v 10 halách, z nichž nejnovější jsme postavili tento rok.
Nová hala VPS

Fotografie ze stavby nové haly

Nejnovějším přírůstkem v našem areálu v Rosicích u Chrasti je hala povrchových úprav vybavená moderními technologiemi pro tryskání a aplikace nátěrových hmot. V ní budou dostávat nádrže, zásobníky, cisterny a další výrobky finální povrchovou úpravu, která je chrání před korozí a poškozením a výrazně prodlužuje jejich životnost.

  • Stavba nové haly v areálu naší firmy
  • Stavba nové haly v areálu naší firmy
  • Stavba nové haly v areálu naší firmy
  • Stavba nové haly v areálu naší firmy

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti