Upravit stránku

Není samozřejmostí, aby firma měla vlastní svářečskou školu. Ta naše navazuje na velmi dlouhou tradici ve výrobě tlakových nádob a ocelových konstrukcí. Bude tomu 40 let, kdy se otevřely pomyslné brány školy a vychovaly první svářeče. A této profese si velmi ceníme dodnes. Proto stále přijímáme uchazeče.

Vsázíme především na praxi

Zatímco v ostatních svářečských školách se studenti učí hlavně teorii, věříme, že u nás jim bude největším přínosem praxe provázaná přímo s výrobou. Díky zázemí naší firmy se studenti učí svářet na materiálech, které se pak skutečně používají pro výrobu.

Svářečská škola 13-291 je součástí firmy Východočeské plynárenské  strojírny. Navazuje na šedesátiletou tradici firmy a vzdělává svářeče nejen pro naši firmu, ale i další firmy v regionu.

Svářečská škola

Učte se od profesionálů v oboru

I z nadšeného laika dokážeme udělat profíka! Náš personál má všechno potřebné vzdělání, kvalifikace a certifikace, aby mohl vyučovat potřebnou teorii i řemeslo. V naší svářečské škole si v praxi vyzkoušíte, jak svařovat jednotlivé součástky, díly i celé nádrže na LPG. Těšíme se na vás!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti